Перінеопластика в CitiDoctor – інтимна досконалість жіночого тіла

Медичний центр CitiDoctor сформував потужну базу лікарів, які здатні створити та вдосконалити будь-яку частину вашого тіла. Складні операції при мінімальних хірургічних втручаннях – наша головна перевага та особливість. Наш пацієнт знаходиться в захисті 24/7 та завжди проінформаний на всі 100%.

Завдяки неймовірно прогресивному розвитку таких спрямувань, як пластична хірургія та гінекологія, ми надаємо велику кількість медичних послуг для жінок, які займаються своїм здоров’ям та красою.

Наразі СітіДоктор професійно проводить сучасну та затребувану операцію – перінеопластику. Це операція з корекції тканин і м’язів в зоні бікіні. Дана методика дозволяє зменшити розміри піхви, оновити тканини промежини та відтворити гістологічний ліфтинг. Така операція повністю відновлює будь-який естетичний та фізіологічний дискомфорт, а також покращує сексуальне життя жінки.

Переваги перінеопластики нитками:

  • перевтілення пацієнтка отримує всього за 20-30 хвилин;
  • термін реабілітації 1 година;
  • повернення до статевого життя та фізичних навантажень вже за 10 днів.

Для проведення такої операції потрібен досвічений лікар-гінеколог, новітнє обладнання та досконале знання техніки. Ми забезпечуємо своїх пацієнтів кожним із цих позицій. Від вашого першого дзвінка та повного одужання ми гарантуємо нагляд, увагу та професійну допомогу з актуальних питань.

Ви можете зателефонувати за номером (044) 333-48-85 чи залишити заявку на сайті. Ми раді почути ваш голос та допомогти знов отримати впевненість! Пам’ятайте, що ані час, ані обставини не можуть забрати вашої краси, якщо ви відчуваєте її зсередини! Ми допоможемо вам повернути любов до себе. Звертайтеся!

CitiDoctor – это международный медицинский центр нового поколения.Инновации и новая культура ценности жизни!

Задайте вопрос врачам и получите ответ

Международный медицинский центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua/

04073, Украина, г. Киев, просп. С. Бандеры, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Опубликовано на сайте: 20.09.2018

Источник: https://citidoctor.com.ua/

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоправо ТВ рассказывает о реформе медицины в Украине. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о правах граждан и бизнеса в Украине.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV