Безкоштовні консультації лікаря онколога та онкохірурга кожної суботи!

Раді повідомити, що відтепер кожної суботи з 10 до 13.00 години ранку в клініці CitiDoctor ви зможете отримати безкоштовні консультації лікаря онколога та онкохірурга.

Нам важливо, щоб кожен пацієнт, який звертається до клініки CitiDoctor, отримав відповіді на свої запитання стосовно здоров’я та почув поради профільного спеціаліста. У відповідь на ваші численні запити та прохання, ми впроваджуємо безкоштовні консультації онко-спеціалістів на постійній основі.

Онкологічне захворювання може виникнути у будь кого і, на жаль, в будь-якому віці. Зрозуміло, що якісна та своєчасна діагностика онкозахворювань дуже важлива. Кожній людині після 40-ти років рекомендовано хоча б 1 раз на один-два роки робити комп’ютерну томографію всього організму з метою скринінгу.

В клініці СітіДоктор завжди до ваших послуг:

  • професійна команда лікарів,
  • сучасне обладнання,
  • якісна діагностика.

Звертайтесь до наших адміністраторів, телефонуйте за номером +38 (044) 333 48 85 та особисто переконайтеся у можливостях команди онкологів нашого медичного центру.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини та повідомлення про акції.

З турботою та бажанням допомогти, команда CitiDoctor

CitiDoctor – это международный медицинский центр нового поколения.
Инновации и новая культура ценности жизни!

Задайте вопрос врачам и получите ответ

Международный медицинский центр CitiDoctor https://citidoctor.com.ua/

04073, Украина, г. Киев, просп. С. Бандеры, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Опубликовано на сайте: 26.10.2018

Источник: https://citidoctor.com.ua/

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоправо ТВ рассказывает о реформе медицины в Украине. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о правах граждан и бизнеса в Украине.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV