АЙЛАЗ: Лазерна корекція зору та макіяж

Одне з найбільш поширених питань щодо лазерної хірургії очей – як і коли пацієнти можуть носити макіяж.

Те, що вам більше не потрібні ані окуляри, ані контактні лінзи, означає, що ваші очі стають фокусом вашого обличчя, і ви хочете експериментувати, але ви повинні ставитися до ваших очей з великою обережністю, щоб запобігти подразненню та ризику зараження. Ми розуміємо, що макіяж є важливим для наших пацієнтів, тому ось деякі поради, яких ми рекомендуємо дотримуватися перед, під час та після процедури, щоб ваші очі завжди залишалися здоровими.

До:

Ми просимо всіх пацієнтів, які відвідують консультації, якщо це можливо, прийти до закладу без макіяжу, щоб уникнути розмиття, а також невірних результатів обстеження.

Попередження! Ви не повинні носити ваші м’які контактні лінзи тиждень до консультації та жорсткі газопроникні лінзи (у тому числі CRT) – за два тижні до вашої консультації.

Протягом:

У день процедури лазерної корекції не слід наносити макіяж, включаючи макіяж для обличчя, лосьйони для шкіри, а також парфуми. Останнє може звучати незрозуміло, але пари парфумів можуть перешкоджати енергії лазеру, що направляється в очі, і, в свою чергу, вплинути на результат. Хоча медичний персонал очистить область навколо очей до операції, ми рекомендуємо не наносити макіяж за два дні до операції.

Після:

Макіяж для очей – туш для вій не слід застосовувати протягом чотирьох тижнів після процедури, якщо ви хочете уникнути будь-якого ускладнення, яке може виникнути у ваших очах і може вплинути на процес відновлення або призвести до травми під час змивання. Це так само стосується тіней для повік та підводок для повік як всередині, так і ззовні від лінії росту вій.

Макіяж для обличчя – через два дні після операції можна застосовувати основу для макіяжу, але ми рекомендуємо уникати порошкових основ, таких як бронзатори, до чотирьох-п’яти днів.

Креми та лосьйони – використання крему для очей слід уникати протягом двох тижнів, а будь-які інші засоби, що застосовуються поблизу області очей, такі як лосьйони для обличчя, повинні бути нанесені з великою обережністю.

Рекомендації:

Знімаючи макіяж, не втирайте та не використовуйте надмірну силу, особливо навколо очей. Це слід робити дуже м’яко, тому що ваші очі все ще будуть чутливими після операції.

Бактерії можуть бути присутні на ваших засобах для макіяжу, тому, щоб уникнути зараження, ми рекомендуємо замінити після операції вашу косметику та кисті на нові.

Уникайте носіння водостійкої туші, яку набагато важче змивати, що збільшує шанси нанести шкоду очам.

Подумайте про тонування вій перед процедурою.

Увага! Під час консультації нарощені вії можуть залишатися. Однак їх потрібно видалити за тиждень до операції, і повторно не застосовувати до 8 тижнів.

Штучні смужки накладних вій не можуть використовуватися на всіх етапах, і їх можна повторно наносити тільки через 4 тижні.

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01

Опубликовано на сайте: 08.06.2018

Автор: Баланюк Александра Олеговна – врач офтальмолог клиники АЙЛАЗ.

Источник: https://www.ailas.com.ua


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!